telefon: 600 690 570

Transport

Uzupełnieniem naszej działalności są usługi transportowe. Firma AUTO-TRANS posiada nowoczesną, rozbudowaną flotę pojazdów specjalistycznych, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę w zakresie dostaw betonu, pompowania betonu oraz transportu piachu, kruszyw i suchej mieszanki betonowej.

Transport mieszanki betonowej

Działając wiele lat w branży betoniarskiej wiemy, że transport mieszanki betonowej z miejsca jej wytworzenia na plac budowy odgrywa kluczową rolę w całym procesie technologicznym betonowania.

Nasze mieszanki betonowe gęstoplastyczne, plastyczne i półciekłe transportowane są maszynami zwanymi betonomieszarkami tj. pojazdami z zabudowanym obracającym się mieszalnikiem. W jego wnętrzu spiralnie ukształtowane pióra powodują mieszanie mieszanki betonowej podczas jazdy.

Posiadamy kilkanaście betonomieszarek o pojemności 9 m3, do pompowania betonu -pompogruszki o wysięgu 24m i 8 m3 ładowności oraz pompogruszki o wysięgu 32m i ładowności 9 m3.

Do przewozu suchego materiału budowlanego posiadamy tzw wywrotki, samochody samowyładowcze o ładowności 8 m3 i ciężarowe o ładowności 20t. Wywrotkami transportowany jest wyłącznie beton o konsystencji suchej.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu sprzęt o oczekiwanej ilości, wydajności oraz wysięgu.

Jeśli chcesz zamówić usługę transportu betonu lub kruszywa, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dostarczymy w wyznaczone miejsce surowce kupione w naszej firmie, ale możesz zlecić nam także transport kruszyw między określonymi punktami. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Transport betonu w naszym wykonaniu to kompleksowa usługa, która oszczędzi Twój czas i wysiłek.

Masz pytania? Napisz do nas!